ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ОҚДАРЁ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИ ТАРКИБИ

ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ОҚДАРЁ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИ ТАРКИБИ

1-Наврўз сайлов округи
Комиссия раиси:
Нурманова Жамила Раҳмоновна -   “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Мирзаев Абдулло -       маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Мирзаев Абдуманнон - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Ғаниева Лола -20-мактаб ўқитувчиси.
Таниева Маҳбуба - 45-мактаб ўқитувчиси.
Бурхонова Нилуфар- 45-мактаб ўқитувчиси.
Эгамқулова Наргиза -“Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Зубайдуллаева Гулнора - ўқитувчи.
Ёдгорова Назокат  - ўқитувчи.
                                    
2-Мустақиллик сайлов округи
Комиссия раиси:
Бердиқулов Пўлат - Мустақиллик маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Убайдуллаева Азиза - 47-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия котиби:
Мирзаев Акмал Мамараҳимович -Мустақиллик маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия аъзолари:
Фозилов Орзумурод - маҳалла фаоли. 
Жовлиева Гулистон      - “Турсунбобо” ф/х раҳбари.
Жалилов Аҳрор - Марказий истироҳат боғи директори.
Бердиқулов Сардор  - 47-мактаб ўқитувчиси.
Тошмуродов Баҳриддин - туман ветеринария бўлими мутахассиси.
Тўрақулова Фотима      -47-мактаб ўқитувчиси.
     
     3-Лойиш сайлов округи    
Комиссия раиси:
Аҳроров Асқар       - Лойиш маҳалла фуқаролар йиғини  раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Бекназаров Ёдгор   - Лойиш маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия котиби:
Ихсанов Анвар - маҳалла фаоли.          Комиссия аъзолари:
Сувонов Қурбон  - 20-мактаб ўқитувчиси.
Игамов Асат    - маҳалла фаоли.      
Исақулов Нодир - Ободонлаштириш бошқармаси ходими.
Давронова Марҳабо – маҳалла фаоли.
Игамқулов Толиб -20-мактаб ўқитувчиси.
Саидов Амирхон    - маҳалла фаоли.      
4-Ўзбекистон сайлов округи
Комиссия раиси:         
Ходжанов Ҳамдам Лапасович - «Ўзбекистон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Бўлтаков Отамурод      - маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Равшанов Жамол -26-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Бегимов Ҳамид - 55-мактаб ўқитувчиси.
Бегимов Азамат      -маҳалла фаоли.
Илёсов Улуғбек     - маҳалла фаоли.
Эшмуродова Матлуба - Ўзбекистон МФЙ хотин қизлар билан ишлаш бўйича мутахассис
Қаҳҳоров Исмоил  - Ўзбекистон МФЙ котиби.
Зайниддинов Ҳамид- 55-мактаб ўқитувчиси
     5-Амир Темур сайлов округи      Комиссия раиси:
Очилов Азамат       - А.Темур номли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Комиссия раиси ўринбосари:
Абдураимов Азим -      маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Ҳаққулов Санжар -24-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Файзиев Жамшид Абдуалимович    -  24-мактаб ўқитувчиси.
Мусурмонова Қандолат- А.Темур МФЙ хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассис
Сайфуллаев Фаррух Фарҳодович - 23-мактаб ўқитувчиси.
Эргашев Бобомурод Облобердиевич -  23-мактаб ўқитувчиси
Қаршиев Толлибой - маҳалла фаоли
Абдуллаев Элёр Ҳафизович      - 23-мактаб ўқитувчиси.
6-Янгиобод сайлов округи     
Комиссия раиси:
Мамашарипов Мажид Тешаевич –Янгиобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Комиссия раиси ўринбосари:
Усмонова Шоҳида Ҳазратқуловна   - 22-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия котиби:
Насруллаева Насиба  - Янгиобод маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Комиссия аъзолари:
Абдиқобилов Бахтиёр - маҳалла фаоли.
Эшқобилов Ўткир  - маҳалла фаоли.
Мамадуллаев Сайфулло - маҳалла фаоли.
Низомиддинова Ҳафиза  - А.Темур қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси.
Қурбонов Латиф - 22-мактаб ўқитувчиси.
Ҳамдуллаев Акбар - 22-мактаб ўқитувчиси.
7-Галаравот сайлов округи
Комиссия раиси:
Муҳаммадиев Нормурод -  Галаравот маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Суюндикова Қундуз     - Галаравот маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.
Комиссия котиби:
Пўлатов Сайдулло - Галаравот маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби.
Комиссия аъзолари:
Қаюмов Ҳасан - маҳалла фаоли.
Раимқулов Шарофбой -5-мактаб директор ўринбосари.
Турсунов Эргаш - 5-мактаб ўқитувчиси.
Тўраев Турғун - Янгиҳаёт маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Камолов Шавкат - Турон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Пўлатова Дилафрўз - 5-мактаб ўқитувчиси.
8-Янгиқўрғон сайлов округи            Комиссия раиси:
Мустафоев Улуғбек - Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Пўлатов Қувондиқ - Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Комиссия котиби:
Нормуродов Абдували -Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Комиссия аъзолари:
Жўраев Азамат  - 2-мактаб психологи.
Ғаниева Феруза  -   2-мактаб етакчиси.
Жумаева Меҳрибон - 2-мактаб ўқитувчиси.
Қамаров Муродали-52-мактаб ўқитувчиси.
Раббанақулов Тўлқин - 52-мактаб ўқитувчиси.
Насимов Достон - 52-мактаб ўқитувчиси.
Абдумуродова Гулсара - Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси.
9- Суғончи сайлов округи.
Комиссия раиси:
Бозоров Эшмон - Суғончи маҳалла фуқаролар йиғини  раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Бойзоқов Шокиржон - 6-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия котиби:
Тиркашев Завқиддин - 6-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Нажимов Эргаш - 6-мактаб ўқитувчиси.
Облақулов Эгамқул - 6-мактаб ўқитувчиси.
Маллаев Мелик - 6-мактаб ўқитувчиси.
Маматқулов Фахриддин - 6-мактаб ўқитувчиси.
Расулов Амин - 6-мактаб ўқитувчиси.
10-Ойтамғали сайлов округи.
Комиссия раиси:  
Мажидов Зоир- Ойтамғали маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Мўминова Маҳбуба - Ойтамғали маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Комиссия котиби:
Мўминова Фарида - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Одилова Шаҳноза -       ўқитувчи.
Шералиева Дилшода- 7- мактаб ўқитувчиси.
Арбобова Флора - 7- мактаб ўқитувчиси.
Қорахонова Шаҳноза - 7- мактаб ўқитувчиси.
Баҳромова Чарос - 7- мактаб ўқитувчиси.
Қўчқорова Гулноза -    маҳалла фаоли.
11-Примкент сайлов округи.
Комиссия раиси:         
Абдураҳимов Аслиддин - Примкент маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Давронов Азим  - маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Нуриддинов Ҳусниддин - Примкент маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия аъзолари:
Қодиров Ализода   - хусусий тадбиркор.
Ҳасанова Санобар  - маҳалла фаоли.
Қўчқоров Шомил   - маҳалла фаоли.
Муҳаммадиев Ғиёс - Примкент маҳалла фуқаролар йиғини посбони.
Пардаева Моҳигул -10-мактаб ўқитувчиси.
Бозорова Маҳлиё   - хусусий тадбиркор.
12-Янгиқишлоқ сайлов округи    
Комиссия раиси:
Мирзаев Мусурмон Мирзаевич - Янгиқишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Холиқов Аҳрор - 44-мактаб директори.
Комиссия котиби:
Очилов Шомил - Янгиқишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия аъзолари:
Нормуродова Дилафрўз - 9-мактаб ўқитувчиси.
Эргашев Асрор - 9-мактаб ўқитувчиси.
Жабборова Маъмура    - 9-мактаб директори.
Маманазаров Кенжа - 9-мактаб ўқитувчиси
Зиёдуллаев Ўктам - 9-мактаб ўқитувчиси.
Мирзаев Ғаффор - 9-мактаб ўқитувчиси.
13-Миёнқол сайлов округи                Комиссия раиси:
Давронов Иброҳим - Миёнқол маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Давронов Зоҳид - 11-мактаб директори.
Комиссия котиби:
Облақулов Истам - 11-мактаб директор ўринбосари.
Комиссия аъзолари:
Худойназарова Нилуфар -11-мактаб ўқитувчиси.
Холмонова Нафиса Маҳмудовна - 11-мактаб ёшлар етакчиси.
Азизов Зафар Мамараимович - 1-мактаб ўқитувчиси.
Эгамбердиев Турсун     - маҳалла фаоли.
Мамаражабова Нигора - 18 ҚВП ҳамшираси
Эргашева Ибодат Бўлаковна     - 26 МТМ тарбиячиси.
14-Авазали сайлов округи
Комиссия раиси:  
Ҳайитмуродов Сайдулло - Авазали маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Нормуродова Лола       - Авазали МФЙ хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассис.
Комиссия котиби:
Омонов Муҳаммад - Авазали МФЙ котиби.
Комиссия аъзолари:
Каримова Асолат - маҳалла фаоли.
Назаров Даврон - 13- мактаб ўқитувчиси.
Баҳромов Бунёд - 13- мактаб ўқитувчиси.
Аллоёров Собир - 13- мактаб ўқитувчиси.
Абдурашидов Шуҳрат - 13- мактаб ўқитувчиси.
Қўчқоров Акмал - маҳалла фаоли.
     15-Истиқлол сайлов округи    
Комиссия раиси:
Аҳмедов Собир - Истиқлол маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Шойимова Тозагул       - Истиқлол маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Комиссия котиби:
Абдуллаев Алимардон - ўқитувчи.
Комиссия аъзолари:
Сатторова Баҳора  - ўқитувчи.
Раҳматов Турғун -  ўқитувчи.
Муртазаева Озода -      ўқитувчи.
Ражабова Наргиза  - ўқитувчи.
Исмоилов Фарҳод  - фермер хўжалиги раиси.
Қўлдошев Турдимурод - ўқитувчи.
16-Гулистон сайлов округи
Комиссия раиси:         
Нормаматова Малика - Учтепа маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия раиси ўринбосари:
Алқарова Севартош     - Узунқишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия котиби:
Мардиев Абдулло -16-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Исоқулова Ҳамида - Учтепа маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Қодиров Обид - 15-мактаб ўқитувчиси.
Кўбаев Ҳамидулло - 15-мактаб ўқитувчиси.
Саидова Муниса  - 15-мактаб ўқитувчиси.
Эшқувватова Дилдора - 15-мактаб ўқитувчиси.
Ўралова Мафтуна - 15-мактаб ўқитувчиси.
Амиров Зафар - маҳалла фаоли.
17-Зарафшон сайлов округи
Комиссия раиси:  
Мавлонов Исоқ - Янгиравот-1 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Убайдуллаева Фарида - Янгиравот-1 маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассис.
Комиссия котиби:
Муродова Гулноза - 18-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Суюндикова Гулноза     18-мактаб ўқитувчиси
Тўғизбоева Садоқат - 43-мактаб ўқитувчиси
Аҳророва Хадича - 43-мактаб ўқитувчиси.
Мирзаев Алишер -  Янгиравот-1 ҚОП мудири.
Қаршиева Комила - 17-мактаб ўқитувчиси.
Эшмаматова Ҳафиза    - 17-мактаб ўқитувчиси.
18-Темирак сайлов округи
Комиссия раиси:  
Аҳмедов Абдусаид  - Темирак маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Қобилов Толлибой -     маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Бозорова Шаҳло -  Темирак маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассис.
Комиссия аъзолари:
Бўриев Сайдулло - маҳалла фаоли.
Тоғаева Клара -  Темирак маҳалла фуқаролар йиғини ҚОП ҳамшираси.
Жўраева Ҳулкар - 19-мактаб ўқитувчиси.
Олтибоева Гулжаҳон    -19-мактаб ўқитув-чиси.
Тоштурдиев Бобомурод - 19-мактаб ўқитувчиси.
19-Бобур сайлов округи
Комиссия раиси:
Мирзаев Муҳиддин - Бобур маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Умарова Азиза - Бобур маҳалла фуқаролар йиғини хотин қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Комиссия котиби:
Мусабоев Шерали - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Аҳмедова Гулнора - 28-мактаб ўқитувчиси.
Одилова Гулнора - 28-мактаб ўқитувчиси.
Абдураҳмонова Насиба - маҳалла фаоли.
Маҳмудова Гулбаҳор    - маҳалла фаоли.
Ибрагимова Гуландом - Бобур маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Ваққосов Наврўз - 28-мактаб ўқитувчиси.
20-Оқдарё сайлов округи
Комиссия раиси:
Аноров Шокир - Оқдарё маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Шоназаров ўофир -      маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Болиев Неъмат - Оқдарё маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби.
Комиссия аъзолари:
Тошева Фарида - “Оқдарё” МФЙ хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Жабборов Санжар -      “Оқдарё” МФЙ ҳар-бий ҳисоб бошлиғи.
Нурбоева Лола - маҳалла фаоли.
Бектемиров Ўлмас - 29-мактаб ўқитувчиси
Тожиева Нигора - “Оқдарё” МФЙ раисининг ёшлар бўйича ўринбосари.
Отамуродов Феруз - 29-мактаб ўқитувчиси
21-Қаҳрамон сайлов округи.
Комиссия раиси:
Ҳошимов Олмос    - Пичоқчи маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Фузулиев Ҳодихон - маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Турсунмуродова Зарифа - Пичоқчи маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Комиссия аъзолари:
Акрамов Аброр      - маҳалла фаоли.
Пиримова Шоира - маҳалла фаоли.
Ризаева Машҳура   - маҳалла фаоли.
Исломов Машрабхон    - маҳалла фаоли.
Жўраев ўулом - маҳалла фаоли.
Абдусаломов Зоҳид       31-мактаб ўқитувчиси
22-Олчин сайлов округи
Комиссия раиси:
Тошпўлатов Турсунмурод - Олчинтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Эшмаматов Фурқат      - маҳалла фаоли.
Комиссия котиби:
Бобоназаров Нуриддин - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Тўхтаева Дилшода -35-мактаб ўқитувчиси.
Аҳророва Шоира - маҳалла фаоли.
Сиддиқов Бахтиёр - спорт мураббийи.
Қурбонова Ойшаҳар      35-мактаб ўқитувчиси
Бобоёрова Маҳлиё - 35-мактаб ўқитувчиси.
Аҳророва Зиёда - маҳалла фаоли.
23-Кумушкент сайлов округи
Комиссия раиси:
Ўролов Ҳусаин - Кумушкент маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Раимов Жасур -32-мактаб ўқитувчиси.
Комиссия котиби:
Нарзуллаева Башорат - 32- мактаб ўқитувчиси.
Комиссия аъзолари:
Султонова Муқаддас    - Кумушкент маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Аҳророва Ўғил - Кумушкент маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Худойбердиев Рустам- 32-мактаб психологи.
Бердимуродова Соҳиба - маҳалла фаоли.
Баратова Насиба - 32-мактаб ўқитувчиси.
Ахматжонова Зарифа - 32-мактаб ўқитувчиси.
24-Қоратери сайлов округи
Комиссия раиси:
Жўрабоева Мавжуда    - Янгиравот-2 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Икрамова Насиба - 36-мактаб директори.
Комиссия котиби:
Кўбаев Зафар - 36-мактаб ёшлар етакчиси.
Комиссия аъзолари:
Тешаев Шерали - 36-мактаб ўқитувчиси.
Қаршиева Нурбиби       - Янгиравот-2 маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Нарзуллаева Нилуфар-34-мактаб ўқитувчиси.
Раҳмонов Абдулла - 34-мактаб ўқитувчиси.
Қаршиева Фотима  - Жар ҚВП ҳамшираси.
Эргашев Аслиддин - маҳалла фаоли.
25-Навоий сайлов округи
Комиссия раиси:
Каттаев Носирхон - Навоий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Бобомуродова Шаҳодат - Бозоржой маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия котиби:
Усмонова Гавҳар - А.Навоий маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар бўйича мутахассис.
Комиссия аъзолари:
Назарова Гулсара  - Бозоржой маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар бўйича мутахассис.
Тўлибоев Аваз - 39-мактаб ўқитувчиси.
Назаров Зокир - маҳалла фаоли. 
Ўроқова Ойгул - маҳалла фаоли.
Жумаев Ражаббой -      маҳалла фаоли.
Юсупова Робияхон - 6-мактабгача таълим муассасаси мудираси.
26-Даҳбед сайлов округи
Комиссия раиси:
Ўроқов Нодирбек - Даҳбед маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Иззатуллаев Хуршид   - Даҳбед маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия котиби:
Эргашев Ҳайдар  - меҳнат фахрийси.
Комиссия аъзолари:
Қўнғиров Мурод - Самарқанд агроиқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.
Матлубов Нўъмон - Самарқанд агроиқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.
Музрафов Нарзулло      - Самарқанд агроиқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.
Номозова Дилноза - Самарқанд агроиқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.
Бақоева Мўътабархон - 7-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби котибаси.
Фозилова Ёрқиной - Даҳбед маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
27-Пахтаобод сайлов округи
Комиссия раиси:
Юсупов Абдулазизхон - Пахтаобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Нурфайзиев Элёр - туман Ер тузиш ва кўчмас мулк кадастр бўлими мутахассиси.
Комиссия котиби:
Жабборов Суюн - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Норқулова Роҳат - Пахтаобод маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси.
Раҳматов Бахтиёр - Пахтаобод маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Солиева Хадича - 48-мактаб ўқитувчиси.
Рустамов Худойберди - маҳалла фаоли.
Шайзакова Марҳабо      - маҳалла фаоли.
Шарипова Зубайда - 48-мактаб ўқитувчиси
28-Пўлатдархон сайлов округи
Комиссия раиси:
Абдиев Содиқ - Пўлатдархон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Қосимов Тоҳир - 25-мактаб маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Комиссия котиби:
Юсупова Гулбаҳор - Пўлатдархон маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби.
Комиссия аъзолари:
Ражабов Холмирза - маҳалла фаоли.
Тўраева Ойимбиби - маҳалла фаоли.
Зайниева Малоҳат - 40-мактаб ўқитувчиси
Бердиёрова Малоҳат - Бошдархон қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси.
Мардиева Муқаддас - Бошдархон қишлоқ врачлик пункти шифокори.
Назарова Гулбаҳор - Бошдархон қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси.
29-Тараққиёт  сайлов округи
Комиссия раиси:
Раҳмонов Намоз  - Тараққиёт маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Аҳмедов Обид -Тараққиёт маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Комиссия котиби:
Каримова Гулжаҳон - Тараққиёт маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия аъзолари:
Ҳотамов Нодир - 41-мактаб директор ўринбосари.
Фазаиров Ансор - 41-мактаб ўқитувчиси
Жумаев Меҳрож - маҳалла фаоли.
Абдусаматова Зилола - 41-мактаб ўқитувчиси.
Ҳамзаева Фарангиз        - 41-мактаб ўқитув-чиси.
Эрназарова Замира - 41-мактаб ўқитув-чиси.
30-Бошдархон сайлов округи
Комиссия раиси:
Хақбердиев Абдурауф - Бошдархон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Комиссия раиси ўринбосари:
Насриддинова Нигорахон - Бошдархон маҳалла фуқаролар йиғини котиби.
Комиссия котиби:
Каримов Бахтиёр - маҳалла фаоли.
Комиссия аъзолари:
Якубова Саодат - маҳалла фаоли.
Набиулин Габбос - маҳалла фаоли.
Боймуҳаммедов Улуғбек - маҳалла фаоли.
Имомова Замира - МТМ ҳисобчиси.
Маҳмудова Феруза - 40-мактаб ўқитувчиси
Муродов Ҳасан - маҳалла фаоли.

2015-2020 © Оқдарё туман ҳокимлиги. Сайт яратувчиси: SAKTRM